Програма Європейського Союзу для України>

 

Цей проект фінансується Європейським Союзом


Новини

8 грудень 2011Семінар для обговорення результатів Проекту з безпеки дорожнього руху


Завтра в приміщенні Управління ДАІ МВС України за адресою Київ, вул. Лук’янівська 62, відбудеться семінар для обговорення результатів двох кампаній з безпеки дорожнього руху. Інформаційні кампанії  проводилися у партнерстві між експертами Проекту ЄС «Підтримка інтеграції України до Транс-Європейської Транспортної Мережі ТЄМ-Т», Одеської обласної ради та ДАІ.

more...


15 листопад 2011День безпеки дорожнього руху в Одесі 15 листопада 2011


http://ten-t.org.ua/data/upload/news/main/en/58/dsc_2075.jpgОдеса, 15 листопада. Шумні пластмасові брязкальця з дорожніми знаками про обмеження швидкості – учні трьох загальноосвітніх шкіл взяли участь в акції «Я йду додому», що була покликана привернути увагу до важливості правил дорожнього руху. Ця акція завершила пілотний проект з безпеки на дорогах, впроваджуваний у співпраці експертів Транспортного проекту Європейського Союзу «Підтримка інтеграції України у Транс’європейську транспортну мережу» та Одеської обласної ради.

Влітку цього року в Одеській області у рамках пілотного проекту було проведено дві інформаційні кампанії, покликані переконати водіїв пристебнутися ременями безпеки та зменшити швидкість, що призвело до 30% зниження смертності в дорожніх аваріях. Цього результату було досягнуто завдяки відносно невеликим інвестиціям (?20,000), докладаючи зусиль у поширення інформації у соціальних медіа-мережах. Кампанію серйозно підтримала українська дорожня міліція (ДАЇ), робітники якої поширювали інформаційні листівки про причини та кількість смертей на дорогах через порушення правил дорожнього руху.

more...


21 жовтень 2011Семінар з питань авіаційного законодавства

Семінар з питань законодавства на підтримку Ініціативи Єдиного європейського неба буде проведений 21-22 жовтня у Міністерстві інфраструктури України, для того щоб ознайомити державні регуляторні органи, органи національної безпеки та авіаційну індустрію з авіаційним законодавством на підтримку Ініціативи Єдиного європейського неба.
Для впровадження принципів Єдиного європейського неба потрібні значні зміни у національному законодавстві та регіональна інтеграція українських аеронавігаційних служб у контекст законодавства Європейського Союзу. more...

18 жовтень 2011Вадим Турдзеладзе, эксперт проекта ТЕМ-Т поделился своими размышлениями о транспортной стратегии Украины и вклад проекта ТЕМ-Т в её развитие


Vadim4.jpgВадим Турдзеладзе, эксперт проекта ТЕМ-Т поделился своими размышлениями о транспортной стратегии Украины и вклад проекта ТЕМ-Т в её развитие. Разговаривал Павел Приходько.

П.П.  ПроектТЕМ-Т подходит к завершению. Расскажите, пожалуйста, о трех самых значительных достижениях проекта.

В.Т. Если кратко, это во-первых, стратегия развития транспортной отрасли Украины, которая была разработана в рамках нашего проекта и утверждена правительством Украины в конце 2010 года. Во-вторых, это договор о финансировании в рамках бюджетной поддержки дальнейшего развития транспортной отрасли Украины и план действий по эффективной интеграции транспортной системы Украины в TEN-T.

 

 

 

more...


18 жовтень 2011Про новий Повітряний кодекс України розповів експерт проекту TEM-T Олександр Іванов


sitas.JPGПро новий Повітряний кодекс України розповів експерт проекту TEM-T Олександр Іванов.

Як добре відомо усім, хто цікавиться розвитком цивільної авіації України 19 травня цього року відбулася знакова подія, а саме, Верховною Радою України було прийнято нову редакцію Повітряного Кодексу України. Велика кількість фахівців державних органів, громадських організацій, громадяни і експерти України та інших країн доклали значних зусиль для того, щоб довгий та тривалий шлях від проекту до нового Кодексу виявився вдалим. Варто зазначити, що Повітряний кодекс, як основне авіаційне законодавство країни, встановлює правові основи діяльності в галузі авіації, визначає державне регулювання діяльності в галузі авіації та використання повітряного простору України  як спрямоване на гарантування безпеки авіації, забезпечення інтересів держави, національної безпеки та потреб суспільства і економіки у повітряних перевезеннях та авіаційних роботах.

 

 

 

more...


18 жовтень 2011Ярослав Білий, заступник менеджера проекту TEM-T, розповів о програме секторальної бюджетної підтримки. Розмовляв Павло Приходько.


Yaroslav6.jpgЯрослав Білий, заступник менеджера проекту TEM-T, розповів о програме секторальної бюджетної підтримки. Розмовляв Павло Приходько.

П.П Розкажіть, будь-ласка, про програму секторальної бюджетної підтримки в галузі транспортно-дорожнього комплексу України.

Я.Б. Секторальна Бюджетна підтримка (далі - СБП) в сфері транспорту України є частиною Інструменту європейського сусідства і партнерства (ІЄСП), запровадженого у 2007 році, що передбачає загальну/секторальну підтримку (та інші інструменти допомоги) на додаток до технічної допомоги Україні як  країні-учасниці Європейської політики сусідства (ЄПС).

За визначенням, Бюджетна підтримка це трансфер фінансових ресурсів від зовнішнього органу фінансування (ЄС) до національного казначейства країни-партнера (України), після дотримання останньою погоджених умов такого платежу.  Всі умови отримання фінансів викладені в Угоді про фінансування Програми Секторальної Бюджетної Підтримки «Підтримка впровадження транспортної стратегії України»  між Урядом України та Європейським Союзом, що була  підписана наприкінці 2010 року. Фінансові ресурси, отримані таким чином, становлять частину загальних ресурсів України, і відповідним чином використовуються згідно з національною системою управління фінансами країни.

more...


18 жовтень 2011Manager of the project Support to the Integration of Ukraine in the Trans-European Network TEN-T gave an interview to the correspondent of the e-newspaper “Levij Bereg”(LB.ua) Andriy Yanitskyi on 18 October about his work and the perspectives of the Ukrainian transport sector.


Alanas.JPGManager of the project Support to the Integration of Ukraine in the Trans-European Network TEN-T gave an interview to the correspondent of the e-newspaper “Levij Bereg”(LB.ua)  Andriy Yanitskyi on 18 October about his work and the perspectives of the Ukrainian transport sector. 

The reform of transport sector is not to be limited by changing a plate on a functionary’s cabinet door

Alan Gaudry works in Ukraine since 2004. Ukraine is already a 38th country, where he helps to develop transport infrastructure. Having received education of a professional railroad manager, he has worked both for the Ministry of transport of France and at the Systra transport company.  Eastern European countries are his specialisation. Alan considers each country’s transport system is unique. «Copy-paste does not work there. Each country has to find a recipe to develop its transport», – says the expert.

 

 

 

more...


18 жовтень 2011As the ideas of the Private-Public-Partnership


jss.jpgП.П. Які головні проблеми інвестиційного клімату для міжнародних Громадських приватних проектів співпраці?

Ю.С. Звичайно, вони існують. В першу чергу, Україні треба подолати проблеми в економічному кліматі, як і всім країнам. Але українська економіка має власний контекст. На презентації я звернувся до економічної структури у двох ключових секторах: чорна металургія та сільське господарство, до позиції України порівняно з Росією та ЄС, державного боргу, тиску на гривню та корупцію.

А що стосується міжнародних Громадських приватних проектів співпраці (ГППС), то тут є кілька особливих проблем, – наприклад, правове підґрунтя, вимоги законодавства та валютно-фінансові ризики для іноземних інвесторів.

П.П. Яка ваша роль у проекті TEМ-T щодо ГППС?

Ю.С. У першу чергу, це НЕ Є організація ще одного семінару ГППС, конференції, круглого столу чи ще чогось. Цим вже опікуються доволі різні організації. Україна може отримати доступ до всієї необхідної технічної допомоги, доступної через Європейську економічну комісію ООН, Світовий Банк, Міжнародну фінансову корпорацію (МФК) тощо, щоб розпочати розвиток міжнародних ГППС.

У проекті я дуже скоро з’ясував, що написання ще одного документу про ГППС чи організація ще одного заходу з експертами ГППС не змінить суті речей. Це було також сигналом, який я отримав від МФК: “Будь ласка, не треба ще однієї робочої групи з ГППС”. Отож для мене це означало, що мені доведеться зробити щось зовсім інше.

more...


16 жовтень 2011Учбовий тур до Марселю 16-22 Жовтня


In the framework of the project implementation a delegation of the Ministry of infrastructure of Ukraine took part in the Study Tour to the Marseille-Fos Port (France) on 16 – 22 October 2011 in order to get familiar with the French experience on issues of reforming and organization of the seaports operation and study the possibilities to adapt it to Ukraine.

During the visit Ukrainian delegation was acknowledged with the experience of Marseille-Fos Seaport that is very similar to Ukrainian seaports and has available passenger, cargo and oil terminals and handling capacities, communications with river transport (10% of the seaport freight turnover) and multimodal platforms

more...


16 жовтень 2011Делегація Міністерства інфраструктури України 16-22 жовтня 2011 року взяла участь в ознайомлювальній поїздці до порту Марсель-Фос


У рамках виконання проекту делегація Міністерства інфраструктури України 16-22 жовтня 2011 року взяла участь в ознайомлювальній поїздці до порту Марсель-Фос (Франція) для вивчення французького досвіду реформування та організації роботи морських портів та дослідження провадження його в Україні.

Підчас візиту українська делегація ознайомилася з досвідом морського порту Марсель-Фос, який дуже схожий на українські порти, і має у своєму розпорядженні пасажирський, вантажний та нафтовий термінали, добру пропускну здатність, комунікації з річковим транспортом (10% фрахтового обороту порту) та мультимодальні платформи.

more...


9 червень 2011European Single Sky Workshop in Kiev


The EU and Ukraine discuss the impact of the EU Single European Sky (SES) regulations and the Functional Airspace Blocks on non-EU countries

 

The two day international workshop was organised by the State Aviation Administration of the Ministry of Infrastructure (SAA) and the European Union funded Support to the Integration of Ukraine in the Trans-European Transport Network Project.

 

more...


31 травень 2010Завершення кампанії по попередженню випадків перевищення швидкостіу Львові


SNC00417[1].JPGСьогодні останній день проведення кампанії по зниженню випадків швидкості на дорогах у Львові. Експерти проекту ТЄМ-Т відвідають цього тижня місто для того, щоб підбити попередні підсумки кампанії та для проведення необхідних заходів для проведення кампанії по використанню ременів безпеки. 

 

 

more...


19 травень 2010Львівській пілотний проект з безпеки дорожнього руху


У Львові розпочалася кампанія з безпеки дорожнього руху

Прес-реліз Ви можете знайти тут

more...


16 грудень 2009Уряд схвалив низку рішень щодо розвитку залізничного транспорту в Україні


Уряд схвалив низку рішень щодо розвитку залізничного транспорту в Україні16 грудня 2009 року, 15:12

Кабінет Міністрів України схвалив 16 нормативно-правових актів щодо модернізації і розвитку залізничного транспорту та підвищення рівня соціальних стандартів для працівників галузі. Відповідні рішення були прийняті сьогодні, 16 грудня, під час розширеного засідання Уряду та Всеукраїнського форуму залізничників за участю Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко, першого заступника Міністра транспорту та зв’язку України Василя Шевченка, генерального директора Укрзалізниці Михайла Костюка, керівників центральних органів виконавчої влади, працівників залізничного транспорту України та інших.

 

 

more...


7 грудень 2009Представники Мінтрансзв’язку та Мінпромполітики обговорили питання забезпечення українських міст, що прийматимуть Євро-2012, новими автобусами


Представники Мінтрансзв’язку та Мінпромполітики обговорили питання забезпечення українських міст, що прийматимуть Євро-2012, новими автобусами

 

4 грудня 2009 року, 11:47

http://www.mintrans.gov.ua/uk/news/15552.html

more...


Усього: 16
Сторінка:  1  |  2

26 січня 2010 року Спільний Комітет на своєму першому засіданні ухвалив список Пріоритетів Порядку Денного Угоди про Асоціацію Україна-ЄС на 2010 рік

Список Пріоритетів Порядку Денного Угоди про Асоціацію Україна-ЄС на 2010 рік


Інші проекти, які фінансуються ЄС

 

 

Twinning logo

Твінінг. Підтримка розробки та впровадження транспортної політики в Україні завершений

Розробка техніко-економічного обґрунтування  портів України завершений

TRACECA Міжнародні логістичні  центри для країн Кавказу та Західних ННГ країн   завершений

TRACECA Міжнародні логістичні  центри для країн Кавказу та Західних ННГ країн

TRACECA Морські магістралі на Чорному та Каспійському морях завершений

TRACECA Безпека наземного транспорту в країнах  завершений

TRACECA Транспортный диалог и взаимодействие между ЕС и соседними странами и странами Центральной Азии - Первый Предварительный Отчет Январь 2010

TRACECA Розвиток загальної системи управління безпекою та співпраці у сфері морської безпеки та попередження забруднення від суден на Чорному та Каспійському морях